Nora Istrefi hap studion e saj të biznesit

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi i është shtuar listës së artistëve që i futen rrugës së biznesit. Në këtë mënyrë, këta artistë përdorin famën dhe imazhin e tyre për të ngritur biznesin.

Por ndryshe nga shumë kolegë të saj që merren me dyqane rrobash, Nora ka hapur një studio fotografie që quhet “Serene” dhe do të realizojë sete profesionale për klientët.

Fotot e para të realizuara nga studioja e saj, janë të realizuara nga vetë Nora si modele.

Related posts