Nora me koncert virtual për Vitin e Ri

Këngëtarja Nora Istrefi është portretizuar si shumë e dashur për publikun. Ajo ka postuar në rrjetet sociale një lajm përmes së cilit tregoi se ka një befasi për ndjekësit e saj.

Bëhet fjalë për një koncert virtual të saj, të cilin do ta mbaj në Klan Kosova, me 1 janar ku këngëtarja do të këndojë këngët e saja të preferuara dhe të dashura për publikun.

Prandaj, me 1 janar do të shofim se çka do të na sjellë Nora përmes ekranit televiziv.

Related posts