Parashikimi i motit për sot

Në ditët e ardhshme përmirësim i motit, me vransira, intervale më të gjata me diell dhe pa të reshura.

Orëve të mëngjesit ftohtë dhe me ngrica. Në fundjavë më ngrohtë.

25.03 – Në mëngjes kthjellime dhe shumë ftohtë. Ditën kryesisht me vransira, por nuk priten të reshura. Në mbrëmjes sërish priten kthjellime.

Related posts