Pasi u shpall person “non-grata”, Nga Hotel Rogner, Sali Berisha i drejtohet mediave

Departamenti Amerikan i Shtetit i ka ndaluar ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berishës dhe familjes së tij të ngushtë hyrjen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Berisha ditën e sotme do të mbaj një konferencë për media në orën 18:00 në Hotel Rogner.

Related posts