Përfundon pjesa e parë, Barcelona-Juventus me rezultat 0-2

Ndeshja në mes Barcelonës dhe Juventusit ka përfunduar në pjesën e parë me rezultat 0-2 në favor të Juventusit.

Në minutën e 13-të ka kaluar në epërsi ekipi i Juventusit, me golin e Cristiano Ronaldos përmes penalltisë. Përsëri për Juventusin shënon golin e dytë McKenni, në minutën e 20-të.

Skuadrat shkojnë në pushimin prej 15 minutash për t’u kthyer përsëri në fushë.

Related posts

Leave a Comment

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.