Pink: “Kokëfortësia”, sekreti i martesës 15-vjeçare

Emër i njohur i estradës muzikore në botë, Këngëtarja Pink në instagram ka njoftuar se me bashkëshortin e saj po festojnë 15 vjetorin e martesës dhe urimin e parë publik e ka bërë vetë këngëtarja.

Pink ka publikuar disa foto krah Carey Hart dhe si mbishkrim, këngëtarja shkruan disa fjalë për partnerin e jetës:

“15 vite. Krenare për ne zemër. E shikon, ndonjëherë të qenurit kokëfortë shpërblehet. Ka qenë një ‘xhiro e çmendur’, që nga momenti kur kuptuam si të qëndronim brenda vijave të garës. Gëzuar për të paktën 15 muajt e ardhshëm hahaha. Të dua ty dhe familjen tonë.”

Kujtojmë se çifti është lidhur që para 19 vitesh dhe prej 15 vitesh të martuar dhe kanë dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Related posts