Presidentja Osmani pret sot në takim ish-presidentët, Sejdiun, Pacollin dhe Jahjagën

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani do të takojë sot ish-Presidentët: Fatmir Sejdiu, Atifete Jahjaga dhe  Behgjet Pacolli, njofton zyra për media e Presidentit, raporton Gazeta Express.

“Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim ish-Presidentët: Fatmir Sejdiu, Atifete Jahjaga dhe  Behgjet Pacolli. Mediat: Pamje. Komunikatë pas takimit Vendi: Kabineti i Presidentes”, thuhet në komunikatë.

Related posts