Rastet kur VIP-at vërtetë guxuan

Le të jemi të sinqertë: një kokë e rruar nuk është ndoshta zgjedhja më e mirë për një vajzë/grua të famshme.

Sapo të shkurtoni flokët jashtëzakonisht të shkurtër, nuk ka kthim prapa, dhe nëse nuk jeni të kënaqur me rezultatin, do të duhet të prisni shumë kohë që flokët t`ju rriten përsëri. Por edhe pse ky eksperiment i flokëve është mjaft i rrezikshëm, ka njerëz të famshëm që kanë qenë mjaft të guximshëm për ta provuar – qoftë për një rol filmi apo thjesht për të shprehur personalitetin e tyre.

Më poshtë keni disa nga VIP-at e Hollywood që kanë guxuar vërtetë me zgjedhjen e tyre.

Jessie J

Kristen Stewart

Amandla Stenberg

Cynthia Nixon

Demi Moore

Natalie Portman

Willow Smith

Jada Pinkett Smith

Amber Rose

Zoë Kravitz

Kate Hudson

Cara Delevingne

Halsey

Kellie Pickler

Burimi/politico.al

Related posts