Real Madrid, Manchester City, Bayern Munich dhe Paris SG shënojnë fitore si vendas në kuadër të Champions League

Sonte kanë përfunduar gjithsejtë 9 ndeshje që u luajtën në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Rezultati i këtyre ndeshjeve përfundoi kështu:

Ajax-Atalanta 0-1, Midtjylland-Liverpool 1-1, Paris SG-Basaksehir 5-1, Bayern Munich- Lokomotiv Moscow 2-0, Inter-Shakhtar Donetsk 0-0, Manchester City-Marseille 3-0, Olympiacos Piraeus-FC Porto 0-2, Real Madrid-B.Monchengladbach 2-0, dhe Salzburg-Athletic Madrid 0-2.

Related posts

Leave a Comment

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.