“Si tutje me Dialogun” / KFOS organizon tryezë virtuale, marrin pjesë Albin Kurti e Veton Surroi

Fondacioni i Kosovës për Shoqëri të Hapur (KFOS) dhe Forum 2015 organizojnë tryezë virtuale diskutimi me temën “Si tutje me dialogun?” ku do të marrin pjesë kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe publicisti Veton Surroi.

Tryeza do të transmetohet nga KTV-ja me fillim nga ora 17:30, si dhe do të transmetohet edhe në të gjitha platformat e mediave sociale.

Related posts