Sonte kthehet UEFA Champions League me  super-përballjen Barcelona – Paris Saint-Germain

Sonte në mbrëmje, me fillim në ora 21:00 rikthehet kompeticioni më i mirë në futbollin europian, UEFA Champions League.

Sonte do të shohim super ndeshjen në  mes Barcelonës dhe Paris Saint-Germain në kuadër të 1/16 në UEFA Champions League.

Related posts