Sonte luhen ndeshjet e Champions League

Sonte rikthehet Liga e Kampionëve me shumë ndeshje interesante dhe ekipe që sonte tentojnë të marrin më shumë pikë, për t’u afruar më tepër afër titullit kampion.

Në kuadër të Ligës së Kampionëve, luhen këto ndeshje:

Grupi A : Lokomotiv Moscow – Salzburg (ora: 18:55), Atletiko Madrid – Bayern Munich, (ora :21:00)

Grupi B: Shakhtar Donetsk – Real Madrid, (ora: 18:55), Borussia Monchengladbach -Inter (ora: 21:00)

Grupi C: FC Porto-Manchester City (ora:21:00), Marseille – Olympiacos (ora: 21:00)

Grupi D: Atalanta -Midtjylland (ora:21:00), Liverpool-Ajax (ora: 21:00)

Related posts

Leave a Comment

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.