Sonte luhet super-ndeshja Barcelona-Juventus

Sonte, me fillim në orën 21:00 zhvillohet ndeshja e shumpritur nga ata që e duan futbollin, Barcelona- Juventus. Blaugranët presin në Camp Nou, Bianconerët e Juventusit në ndeshjen e radhës në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Sonte, Barcelona do mundohet ta ruaj pozicionin e saj në renditjen e parë. Momentalisht, Barcelona kryeson grupin me 15 pikë, duke u rënditur i pari në grup, pastaj Juventus me 12 pikë, Dynamo kyiv me 1 pikë dhe Ferencvaros me 1 pikë.

Related posts

Leave a Comment

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.