Sot 13 vjetori i Pavarësisë së Kosovës, Garda Ceremoniale e FSK-së ngritë flamurin shtetëror

Garda Ceremoniale e Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK) në 13 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës ka ngritur flamurin shtetëror.

Në këtë ceremoni, të pranishëm ishin Ushtruesja e Detyrës së Presidentes Vjosa Osmani, kryeministri në detyrë Avdullah Hoti dhe Rrahman Rama, komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Related posts