Sot filloi “Kënga Magjike 2021”, kjo është artistja që e hapi skenën

Sot (21 mars 2021) ka filluar Kënga Magjike.

Kështu ka bërë të ditur Ardit Gjebrea përmes një postimi në Instagram, shkruan Indeksonline.

Duke u shoqëruar këngëtaren në skenë ai tregoi se artistja e parë që hapi skenën ishte Marjona Metohu.

“Filloi Kënga Magjike 2021 dhe para artistit ishte @marjonametohu” shkroi Gjebrea në mbishkrimin e imazhit./Indeksonline.net

Related posts