Tayna publikon këngën e re “Johnny”

Këngëtarja e njohur, Tayna ka publikuar këngën e re “Johnny”.

Në videklipin, të punuar nga “Sekuence”, Tayna shfaqet tejet tërheqëse.

Teksti është shkruar nga vet artistja, producenti dhe miksimi i këngës është bër nga “Cricket”.

Rinor Hykolli ka qenë producent ekzekutiv.

Related posts