Të lodhur nga komentet negative, Meghan Markle dhe Harry marrin vendimin të heqin dorë nga çdo rrjet social

Duka dhe Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Harry, kanë vendosur që për qetësinë e tyre të heqin dorë nga çdo rrjet social si ‘Twitter’, ‘Instagram’ dhe ‘Facebook’.

‘Times of London’ shkruan se Meghan dhe Harry kanë marrë shumë komente negative dhe nuk e duan këtë gjë në jetën e tyre. Pas shkëputjes nga familja, ata janë gjykuar shumë nga fansat.

Kujtojmë se së fundmi përflitet se Meghan është shtatzënë për herë rë dytë pasi paparacët kanë kapur disa foto të sajat me barkun e rrumbullakosur./politiko.al

Related posts