Të vrarët në Pozheran, anëtarë të një familje

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në fshatin Pozheran të Vitisë.

IndeksOnline ka raportuar pak më parë, derisa dyshohet për 4 viktima.

Burime të IndeksOnline gjithashtu mësojnë se viktimat janë anëtarë të një familjeje.

Derisa, dyshohet se babai ka vrarë dy djemtë, gruan e më pas vetën.

Ende s’dihen arsyet dhe shkaqet që quan në këtë ngjarje të rëndë.

Related posts