Tërmeti 2.3 shkallë ka goditur Lipjanin

Në ora 22:22 ka ndodhur një tërmet në Kosovë.

Sipas aplikacioni “Earthquake” tërmeti ka qenë me magnitudë 2.3 shkallë dhe ka goditur jugun e qytetit të Lipjanit.

Nuk raportohet për dëme materiale.

Related posts

Leave a Comment

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.