“Thjesht nuk munda dot”, 25 minuta pasi publikoi këngën Flori kërkon falje: Shpirti s`më krijoi këngë festive

Dje, Flori Mumajesi publikoi këngën e tij, një baladë me muzikë dhe tekst shumë prekës. Kjo këngë në prag të festave si duket ka një histori të trishtë brenda për të cilën ende Flori nuk ka dhënë detaje.

“Jetojme ne kohe te veshtira, me falni qe shpirti sme krijoi nje kenge festive!”

25 minuta pasi publikoi këngën, Flori kërkoi falje përmes një postimi në Instagram:

“Jetojme në kohë të vështira, me falni që shpirti smë krijoi një këngë festive! Thjesht nuk munda dot!
Dhëmb.”

Related posts