Thonë se janë kërcënuar nga njëri-tjetri, hetuesia interviston ministrin e MTI-së, Vesel Krasniqin

Është intervistuar para pak çastesh, ministri i Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi, i cili thotë se është kërcënuar nga sekretari i pezulluar i kësaj ministrie, Burim Rreci.

Hetuesit policorë sapo janë larguar nga ndërtesa e MTI-së, ndërsa pas pak pritet të intervistohet edhe Rreci.

Krasniqi thotë se është i kërcënuar nga Rreci, ky i fundit ka thënë se nuk është njeri i tillë dhe se vetë e ka lajmëruar policinë, se nesër do të dalë sërish në punë./IndeksOnline/

Related posts

Leave a Comment

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.