Trendet e dekorimit të festave (dhe idetë e kuzhinës) që morën hov në vitin 2020

Këtu janë trendet kryesore të dekorimit të festave – e mira, e keqja dhe e shijshme.

Kurora lulesh
Këto rregullime të ngrënshme nuk janë në asnjë mënyrë nënvlerësim.
Kjo kryevepër e mbushur me mish që është një “kurorë” vjen e rregulluar me një shumëllojshmëri të mishrave të përpunuar, djathrave, frutave dhe përhapet si mjalti, reçeli dhe konserva. Projekti “Kurora” është i thjeshtë – merrni mishin tuaj të preferuar për ushqime dhe thjesht rregulloni ato në formë kurore dhe shërbejeni në një dërrasë prerëse.

Shtëpi vikendi
Shtëpi por të bëra me sallamë të shijshëm, proshutë dhe mish të tjerë të përpunauar, shpërthyen me popullaritet përpara Falënderimeve, por ato sigurisht që janë një shtesë simpatike në çdo dekor feste.

Tabaka me çokollatë të nxehtë
Rregullime festive duke përfshirë marshmallows, çokollata, misër karamel, shkopinj kanelle dhe kallamishte – kështu që sigurohuni që të vendosni gjërat tuaja më të pëlqyara.

Related posts