Tuna si një “mami beqare”, bënë thirrje: Ndryshoni mendimet, për të ndryshuar botën …

Këngëtarja e njohur, Tuna ka shumë kohë që nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë.

“Ndryshoi mendimet tuaja dhe ti do të ndryshoh botën tëndë”, thotë thënia e publikuar sot nga Tuna, transmeton IndeksOnline.

Vlen të përmendim faktin se nuk ka shumë kohë që Tuna është ndarë nga bashkëshorti i saj, Patrisi, me të cilin kanë edhe një djalë. /IndeksOnline/

Related posts