VOGËLUSHI I “HOME ALONE” ËSHTË RRITUR DHE TANI KËRKON LARGIMIN E DONALD TRUMP-IT NGA FILMI

Ndërsa Donald Trump po përgatitet të dalë nga Shtëpia e Bardhë, fansat e filmit “Home Alone” dëshirojnë që ai të largohet nga filmi, shkruan CNN, transmeton Insajderi.

Por jo vetëm fansat, edhe vetë ylli i filmit Macaulay Culkin po pajtohet me idenë.

Related posts