VV thërret konfrencë për medie

Përfaqësuesit e Lëvizjes Vetëvendosje në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, Sami Kurteshi dhe Alim Rama sot do të mbajnë konferencë për medie në ora 13:00, njofton GazetaBlic. 

Kështu  ka bërë të ditur anëtari i VV-së, Arlind Manxhuka.

“Përfaqësuesit e LV-së në KQZ, z. Sami Kurteshi dhe z. Alim Rama, mbajnë konferencë për media sot, në orën 13:00, në ndërtesën e KQZ (Salla e Ombudspersonit) kati 4. Ftojmë mediat ta përcjellin”, ka shkruar ai.

Related posts